Vybavení ordinace

VedaLab Easy Reader +

je měřicí přístroj určený k vyhodnocení imunochromatografického rychlého testu, který integrovaným softwarem analyzuje obraz zhotovený CCD kamerou s vysokým rozlišením. EASY READER je vybaven výměnnou čipovou kartou, která obsahuje potřebné komponenty pro výpočet výsledků jednotlivých kvantitativních a semikvantitativního ukazatelů jednotlivých testů. V závislosti na parametrech, které chceme měřit, lze pro provedení zkoušky použít vzorky krve, plazmy, séra, moči resp. stolice. V zařízení je vestavěná tiskárna na dokumentaci údajů pacienta a výsledků testu. Možnost měření: AFP, CA-125, CEA, CK-MB, CRP, D-Dimer, Ferritin, FOB, hCG, IgE, Mikroalbumin, myoglobin, Prolactin, PSA, Troponin I, TSH. Možnost měření jednoho parametru i „panelu“ parametrů.

EKG SonoScape IE6

Mezi hlavní rysy 6-ti kanálového EKG přístroje SonoScape IE6 patří vysoká kvalita a bezúdržbový provoz.Součástí přístroje jsou vyspělé funkce, jako je detekce kardiostimulátoru, analýza více jak 200 typů arytmií,možnost záznamu na skládaný papír nebo role.

  • Plně digitální technologie zpracování signálu zaručuje vysokou kvalitu a spolehlivost
  • Vestavěná ochrana proti defibrilaci
  • Detekce kardiostimulátoru
  • Variabilní filtry zaručující signální stabilitu
  • Analýza a detekce arytmií

Hadeco Bidop ES-100V3

Hadeco Bidop ES-100V3 je určený pro měření průtoku krve v periférních cévách. Dopplery mají využití v angiologi, gynekologii, cévníé chirurgii ale také ve všeobecném lékařství.

BTL-08 ABPM

BTL ABPM zaznamenává tlak krve v přednastavených intervalech, do maximální doby 51 hodin.
Využívá unikátní metodu postupné deflace, která zaručuje spolehlivé měření hodnot tlaku krve. Velmi tichý chod, nízká váha a malé rozměry činí použití záznamníku velmi komfortním, jak pro lékaře, tak i pro pacienta.

microINR KTB0001AB

microINR je přenosný analytický přístroj k určení doby srážlivosti krve. Hodnota INR udává, jak dlouho trvá, než se krev srazí. Fungující systém hemokoagulace krvácení zastaví. Pokud je tento systém narušen, může se objevit sklon ke krvácivosti nebo docházet k trombózám. Pro účely léčení je nutno stanovit hodnotu INR a podle ní naordinovat vhodnou medikamentózní léčbu. Přístroj microINR najde své uplatnění v nemocnicích, v laboratořích, v ordinacích praktických lékařů, ambulantních zdravotnických zařízeních, ale také u soukromých osob, které si chtějí tyto testy provádět samy.

Riester e-scope XL 2,5 V Riester

Microlife WatchBP Office Basic Plus

Tlakoměr pro profesionální měření krevního tlaku s detekcí fibrilace síní a výpočtem středního arteriálního tlaku.

HUBDIC FS-700

Infračervený lékařský teploměr HuBDIC FS-700 je určen k bezdotykovému měření. Měření bezkontaktním teploměrem nepředstavuje riziko vzniku infekce, které hrozí při měření normálními teploměry. Měření teploty je navíc snadné a velice rychlé. Tento teploměr měří infračervenou energii vyzařovanou z čela. Teplota se měří ve vzdálenosti 2–3 cm od pokožky v rámci 2 sekund. Teploměr má paměť pro uložení až 32 měření a zvukovou signalizací.